landing-kopyası
Yatirimci-Bulusmalari-samsun

Online Hesap Açın

Yatırımcı Buluşmaları | Samsun

Genel Müdür Yardımcımız Mert Yılmaz,  Stratejistimiz Çağlar Toros , Araştırma Uzmanımız Yunus Şahin, Kurumsal İletişim Direktörümüz Mine Uzun Moderatörlüğünde Diyarbakır Divan Otel'de Yatırımcılar ile Buluşuyor. Siz de Formu Doldurarak Etkinliğimize Kayıt Olabilirsiniz.  Etkinliğe katılan tüm katılımcılarımıza 1 aylık Karma Düzey - 1 Veri Paketi ile beraber İDeal Masaüstü, İDeal Cep/Tablet ve ideAlgo deneme sürümü paketi ücretsiz verilecektir.

🗓️ 17 Haziran 2023 Cumartesi

⏰ 13:00 - 16:00

📍 Anemon Otel Samsun - Açık Adres için Tıklayınız.  

‼️ Etkinliğe Sadece Formu Doldurup Kayıt Bırakan Kişiler Katılabilecektir.

⚠️ 17 Haziran 2023 Tarihinde Gerçekleşecek olan Etkinlik Hatırlatma Mesajı, Kayıt Olduğunuz Telefon Numarasına SMS ile İletilecektir.

    • Forma girilen bilgilerin doğruluğundan hiçbir şekilde İnfo Yatırım sorumlu değildir.
    • Hatalı, yanlış ve/veya eksik bilgi ile doldurulan bilgiler sebebi ile, formu dolduran kişi ödül ve/veya hediye kazanmış olsa dahi, hatalı/yanlış bilgilerden dolayı ödül veya hediyeyi alamamasından İnfo Yatırım sorumlu değildir.
    • Bu forma girilen bilgilerin doğruluğu ve eksiksiz olması, cevap vererek formu dolduran kişinin sorumluluğunda olup, İnfo Yatırım’ın bu konuda sorumluluğu olmadığını baştan kabul, beyan ve taahhüt eder.