TW_1150X500
1080x1080

Online Hesap Açın

TradingView İnfo Yatırımda!

İnfo Yatırım Hesabınız ile TradingView Hesabınızı Ücretsiz Entegre Edin, TradingView Web, Türkiye'de İlk ve Tek Mobil Uygulama Üzerinden İşlem Yapmaya Başlayın!

İnfo Yatırım'da Hesap Açmak için 5 Neden

  • Avantajlı Komisyon Oranları
  • Spk Lisanslı Aracı Kurum Güvencesi
  • Günlük Analiz ve Araştırma Desteği
  • Ücretsiz Yatırım Danışmanlığı Desteği
  • Anlık Borsa Verisi

 

Hemen formu doldurun, İnfo Yatırım'da Yatırım Hesabı Açın, Tradingview Dünyasına İnfo Yatırım Ayrıcalıkları ile Katılın!

Önemli Bilgilendirme:

“TradingView, İnfo Yatırım yönetim ve kontrolündeki işlem platformlarından biri değildir. TradingView uygulaması ile müşterilerin kendi yatırım kararları doğrultusunda seçtiği modeller veya yazdığı formüller ile oluşturulan emirler gerçek ortama iletilecektir. Kullanılan modeller, yazılan formüller müşterilerin kendi yatırım kararlarına uygun şekilde düzenlenmelidir. TradingView, tavsiye, danışmanlık, yatırım danışmanlığı veya portföy yönetimi niteliğinde hizmet sunmamakta olup müşterilerimizce kendi bilgi, tecrübe ve yatırım kararları doğrultusunda işlem stratejisi belirlenmeli ve müşterilerimiz tarafından uygun görülen enstrüman üzerinde yatırım strateji kararları alınmalıdır. Müşterilerimiz, tercihleri doğrultusunda gerçekleştirdiği işlemlerden kar veya zarar edebilecek olup işlemler ya da modeller/formüller kaynaklı kar-zararlardan İnfo Yatırım’ın sorumluluğu bulunmamaktadır. Gerçek ortamda emir iletiminin müşterimiz tarafından TradingView portalları üzerinden iletilmesinin seçilmesi halinde emir gönderiminde doğacak problem, eksiklik, hata ve diğer sorunlarda İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin sorumluluğu bulunmamaktadır. TradingView uygulaması kullanılırken, müşterilerimiz sahip olduğu bağlantı ve/veya teknik sistemler sebebiyle ya da TradingView ile İnfo Yatırım arasındaki entegrasyon modülleri sebebiyle kopmalar yaşayabilecek olup, gerekli kontrolleri – testleri yapmalı ve önlemleri almalıdır. Bilgi güvenliği yönünden, yazılım ve donanım tedbirleri alınmalı ve müşteri parola ve şifresi hiçbir surette üçüncü kişiler ile paylaşılmamalıdır.
  • Forma girilen bilgilerin doğruluğundan hiçbir şekilde İnfo Yatırım sorumlu değildir.
  • Hatalı, yanlış ve/veya eksik bilgi ile doldurulan bilgiler sebebi ile, formu dolduran kişi ödül ve/veya hediye kazanmış olsa dahi, hatalı/yanlış bilgilerden dolayı ödül veya hediyeyi alamamasından İnfo Yatırım sorumlu değildir.
  • Bu forma girilen bilgilerin doğruluğu ve eksiksiz olması, cevap vererek formu dolduran kişinin sorumluluğunda olup, İnfo Yatırım’ın bu konuda sorumluluğu olmadığını baştan kabul, beyan ve taahhüt eder.