Hemen Hesap Açın,
QUA Granite Halka Arzına Katılım Fırsatını Kaçırmayın!

Qua Granite Hayal Yapı ve Ürünleri San. Tic. A.Ş., İNFO YATIRIM liderliğinde Borsa’dan Satış yöntemiyle 5-6 Nisan tarihlerinde halka arz edilecektir.

  • 24.000.000 adet payın halka arzı planlanmaktadır.
  • Halka arzda emirler 16,46 TL sabit fiyatla iletilecektir.
  • Qua Granite QUAGR.HE kodu ile halka arz edilecektir.
  • Halka arza son katılım tarihi 6 Nisan 2021 Salı saat: 13:00’dır. Bu saatten sonra iletilen emirler geçerli olmayacaktır.
  • İzahnameye ve eklerine ulaşmak için tıklayınız...

Qua Granite halka arzına Online Şubemiz, 444 46 36 Çağrı Merkezimiz ve Şubelerimizden başvurabilirsiniz.

Üstelik HAFTA SONU da hesap açılış işlemlerinizi İnfo Yatırım’da kolayca yapabilirsiniz.

İnfo Yatırım’da hesap açarak halka arza katılırken, ücretsiz 1 aylık Fintables Pro üyeliği kazanma fırsatını da kaçırmayın. Detaylı bilgi...

Online Hesap Açın

Çekince: "Payların halka arz fiyatının belirlenmesinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun ya da Borsa İstanbul A.Ş. herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Şirket ve halka arz edilecek paylara ilgili bilgileri içeren İzahname ve Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu 25 Mart 2021 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu (www.kap.org.tr), Qua Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.’nin internet sitesinde (www.qua.com.tr) ve İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin internet sitesinde (www.infoyatirim.com) yayımlanmıştır. Yatırımcıların, yatırım kararlarını 25 Mart 2021 tarihinde (www.kap.org.tr) ile (www.qua.com.tr) ve (www.infoyatirim.com) internet sitelerinde yayımlanmış olan halka arz edilecek paylara ilişkin İzahname ile Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu’nun incelenmesi suretiyle vermeleri gerekmektedir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir."