LP-1150x500
LP-1080x1080

Online Hesap Açın

İnfo Yatırım'da Hesap Açmak için 8 Neden

Avantajlı Komisyon Oranları

Pay piyasası ve Vadeli İşlemler Opsiyon Piyasalarında yapacağınız işlemlerde size özel komisyon oranları ile yatırımı deneyimleyin.

SPK Lisanslı Aracı Kurum

1994 yılında kurulan İnfo Yatırım, SPK Lisanslı aracı kurum olup, güvenilir ve şeffaf çalışır. Borsa İstanbul'da INFO kodu ile işlem görmektedir. 27 İrtibat Bürosu, 1 Genel Merkez ve MetaVerse, kısacası baktığınız her yerde olmak için özenle ve büyük bir tutku ile çalışmaktayız.

Görüntülü Hesap Açın, Yatırım Yapmaya Başlayın!

İster Online ister Görüntülü şekilde beklemeden, evrak ile uğraşmadan dilediğiniz yerden yatırım hesabı açmanın ayrıcalığını yaşayın.

Günlük Analiz ve Araştırma Desteği

Araştırma Birimimizin hazırladığı günlük analizler ile her an piyasalardan haberdar olun. Yüksek başarı oranı ile Hisse Radarı uygulamamız ve piyasa davranışlarını analiz eden Sentiment Algo ürünümüzün desteği ile sermaye piyasalarında kaybolmayın!

Ücretsiz Yatırım Danışmanlığı Desteği

Alanında tecrübeli, donanımlı yatırım danışmanlarımız ile sorularınıza anında çözüm buluyoruz, desteğe ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız. Her gün YouTube ve İnstagram canlı yayınları ile sizlerle buluşuyoruz. Beraber gündemi ve önemli gelişmeleri yorumluyoruz.

Anlık Borsa Verisi

Borsa İstanbul'da verileri 15 dakika gecikmeli izlemek yerine İnfo Yatırım'da hemen hesap açın, verileri anlık izlemeye başlayın. Piyasaların gerisinde kalmayın!

Web ve Mobil İşlem Platformları

İnfoTrade Pro, İnfo Yatırım Uluslararası Piyasalar, E-Şube, Android ve IOS işlem platformları ile işlem yapmaya başlayın!

Halka Arzlara Kolay Katılım

İnfo Yatırım ile Halka Arzlara kolayca katılabilir, Para Piyasası Fonları, BIST30 Hisse Senetlerinizi teminat göstererek katılım sağlayabilirsiniz.

  • Forma girilen bilgilerin doğruluğundan hiçbir şekilde İnfo Yatırım sorumlu değildir.
  • Hatalı, yanlış ve/veya eksik bilgi ile doldurulan bilgiler sebebi ile, formu dolduran kişi ödül ve/veya hediye kazanmış olsa dahi, hatalı/yanlış bilgilerden dolayı ödül veya hediyeyi alamamasından İnfo Yatırım sorumlu değildir.
  • Bu forma girilen bilgilerin doğruluğu ve eksiksiz olması, cevap vererek formu dolduran kişinin sorumluluğunda olup, İnfo Yatırım’ın bu konuda sorumluluğu olmadığını baştan kabul, beyan ve taahhüt eder.