Hemen Hesap Açın, 1 Aylık Ücretsiz Fintables-Pro Üyeliği Kazanın! İnfo Trade ile Koşulsuz Canlı Data Fırsatını Kaçırmayın!

29 Mart – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında hesapac.infoyatirim.com altında yer alan diğer adreslerden ve başvuran, 30 Nisan 2021 tarihine kadar hesap açma işlemlerini tamamlayan ve bu tarihler arasında hesabına en az 1.000 TL yatıran ilk 1.000 (bin) yatırımcıya 1 aylık ücretsiz Fintables-Pro temel analiz üyelik paketi (*) kazanacaklardır.
Ayrıca bu dönemde hesap açan ve İnfoTradePro yükleyen yatırımcılarımıza Karma Düzey 1* anlık veri yayını Koşulsuz ve Ücretsiz olarak verilecektir.

Hemen Hesap Açın, İnfo Yatırım’ın Avantajlar Dünyasına Siz de Adım Atın!

Hemen hesap açın,
fırsatları kaçırmayın!  Kampanya Koşulları

  • Kampanya 29 Mart – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan infoyatirim.com/ adresi altında yer alan diğer adreslerden (örn; hesapac.infoyatirim.com/qua-granite-halka-arz veya hesapac.infoyatirim.com/fintables gibi) üzerinden kampanya tarihleri arasında başvuru yapan ve en geç 30 Nisan 2021 tarihine kadar hesap açma işlemlerini tamamlayan ve bu tarihler arasında hesabına en az 1.000 TL yatıran ilk 1.000 (bin) yeni yatırımcımız yararlanacaktır. Bu yatırımcılarımıza 1 aylık Fintables-Pro üyeliği ücretsiz olarak verilecektir.
  • Kampanya koşullarını gerçekleştiren yatırımcılarımız için Fintables-Pro ödülleri 1- 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında 1 aylık kullanım aktif edilecek şekilde tanımlanacaktır.
  • Fintables Pro tanımlamaları sonrasında, Fintables Pro kullanıcı bilgileri kampanyadan yararlanan yatırımcılarımızın e-posta adreslerine iletilecektir. E-posta adreslerinin hatalı olması veya e-posta adreslerinden kaynaklanan hatalardan dolayı Fintables Pro kullanıcı bilgilerinin ulaşmamasından İnfo yatırım sorumlu değildir.
  • 1 aylık ücretsiz kullanım sonrasında, dileyen yatırımcılarımız ücreti karşılığında aylık paket alarak üyeliklerini kendileri sürdürebilecektir.
  • Kampanya dönemi içerisinde İnfo Yatırım’da hesabı bulunan yatırımcılarımızın mevcutta bulunan hesaplarını kapatarak tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açan veya kampanya dönemi içerisinde ikinci hesap açan mevcut İnfo Yatırım yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.
  • 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya kapsamında yeni hesap açan ve mobil uygulamamız olan İnfoTradePro yükleyen tüm yatırımcılarımıza Karma Düzey 1 veri yayını koşulsuz, şartsız ve ücretsiz olarak verilecektir. İnfoTradePro dışında ki işlem platformları Karma Düzey 1 ücretsiz veri yayınından faydalanamaz.