Hemen Hesap Açın, 1 Aylık Ücretsiz Fintables-Pro Üyeliği Kazanın!
İnfo Trade ile Koşulsuz Canlı Data Fırsatını Kaçırmayın!

1 – 31 Ocak 2021 tarihleri arasında hesapac.infoyatirim.com adresi üzerinden başvuruda bulunan ve 10 Şubat 2021 tarihine kadar hesap açma işlemlerini tamamlayan ilk 1.000 (bin) yeni yatırımcımıza 1 aylık Ücretsiz Fintables-Pro online temel analiz platformu kazanacaklardır.

Ayrıca bu dönemde hesap açan ve İnfo Trade yükleyen yatırımcılarımıza Karma Düzey 1* anlık veri yayını Koşulsuz ve Ücretsiz olarak verilecektir.

1 – 31 Ocak 2021 tarihleri arasında
hesapac.infoyatirim.com adresi üzerinden başvuruda bulunan ve 10 Şubat 2021 tarihine kadar hesap açma işlemlerini tamamlayan ilk 1.000 (bin) yeni yatırımcımıza 1 aylık Ücretsiz Fintables-Pro online temel analiz platformu kazanacaklardır.

Ayrıca bu dönemde hesap açan ve İnfo Trade yükleyen yatırımcılarımıza Karma Düzey 1* anlık veri yayını Koşulsuz ve Ücretsiz olarak verilecektir.

Hemen Hesap Açın, İnfo Yatırım’ın Avantajlar Dünyasına Siz de Adım Atın!

Sizi Tanıyalım,
Hemen Arayalım !


  Kampanya Koşulları

  • Kampanya 1 – 31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan hesapac.infoyatirim.com/adresi üzerinden kampanya tarihleri arasında başvuru yapan ve en geç 10 Şubat 2021 tarihine kadar hesap açma işlemini tamamlayan ilk 1.000 (bin) yeni yatırımcımız yararlanacaktır. Bu yatırımcılarımıza 1 aylık Fintables-Pro üyeliği ücretsiz olarak verilecektir.
  • Kampanya koşullarını gerçekleştiren yatırımcılarımız için Fintables-Pro ödülleri 1 Mart – 31 Mart 2021 tarihleri arasındaki 1 aylık süre için aktif edilecektir.
  • 1 aylık ücretsiz kullanım sonrasında, dileyen yatırımcılarımız ücreti karşılığında aylık paket alarak üyeliklerini kendileri sürdürebilecektir.
  • Kampanya dönemi içerisinde İnfo Yatırım’da hesabı bulunan yatırımcılarımızın mevcutta bulunan hesaplarını kapatarak tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açan veya kampanya dönemi içerisinde 2nci bir hesap açan mevcut İnfo Yatırım yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.
  • 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya kapsamında yeni hesap açan ve İnfo Trade mobili yükleyen tüm yatırımcılarımıza Karma Düzey 1 veri yayını koşulsuz, şartsız ve ücretsiz olarak verilecektir. İnfo Trade mobil dışında ki işlem platformları Karma Düzey 1 ücretsiz veri yayınından faydalanamaz.
  • *Karma Düzey 1 Hisse Düzey 1, VIOP Düzey 1 ve XU03 ve XU100 Borsa Istanbul Endeksleri’ni içermektedir.