Online Hesap Açın

İnfo Yatırım’da Hesap Açın, Finnet 2000 Plus Kazanın!

1 Şubat – 30 Mart tarihleri arasında İnfo Yatırım’da hesap açanlar, 3 Aylık Finnet 2000 Plus üyeliği kazanma şansı yakalıyor!

Kampanya tarihleri arasında https://hesapac.infoyatirim.com adresinden hesap açma işlemlerini tamamlayan ilk 2.000 (bin) kullanıcımızın talep etmeleri durumunda, 3 aylık Finnet 2000 Plus üyelik paketi hediye edilecektir.

İnfo Yatırım’da hesap açarak bu fırsatı kaçırmayın!

Kampanya Detayları

Hediyeye konu olan Finnet 2000 Plus paketleri talep etmeleri durumunda; Şubat 2022 içerisinde hesap açanlara Mart ayının ilk 10 günü, Mart 2022 içerisinde hesap açanlar için ise Nisan ayının ilk 10 günü içerisinde yeni yatırımcılarımıza tanımlanacak, giriş bilgileri hesap açma işlemi sırasında verdikleri e-posta adreslerine iletilecektir.

Finnet 2000 Plus Nedir?

Finnet 2000 Plus, Borsa İstanbul’da işlem gören pay senetlerinin nabzını tutan uzman bir bilgi portalıdır. Alım satım göstergelerinden, fiyat kazanç oranlarına, tarihi bilançolardan, sektörel analizlere kadar farklı değişkenleri dilerseniz cebinizdeki akıllı telefonla izleyebilir, yatırım kararlarını şekillendirirken pay piyasası verilerini, tahvil ve bono, döviz, varant ve vadeli işlemler gibi alternatif araçların canlı verileriyle karşılaştırabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 1 Şubat – 30 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında hesap açmak için https://hesapac.infoyatirim.com adresinden başvuran ve 30 Mart 2022 tarihine kadar hesap açma işlemlerini tamamlayan ilk 2.000 (iki bin) kullanıcı yararlanacaktır. Hesap açma işlemini tamamlayan yatırımcılarımıza, 3 aylık Finnet 2000 Plus üyeliği ücretsiz olarak verilecektir.
  • Kullanıcıların Finnet 2000 Plus paketleri talep etmeleri durumunda, Şubat 2022 içerisinde hesap açanlara Mart ayının ilk 10 günü, Mart 2022 içerisinde hesap açanlar için ise Nisan ayının ilk 10 günü içerisinde yeni yatırımcılarımıza tanımlanacak, giriş bilgileri hesap açma işlemi sırasında verdikleri e-posta adreslerine iletilecektir. E-posta adresinin hatalı olması veya e-posta adresinden kaynaklanan hatalardan dolayı, Finnet 2000 Plus bilgilerinin yatırımcıya ulaşmamasından İnfo Yatırım sorumlu değildir.
  • 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Aynı anda birden fazla kampanyaya katılmış kişiler yalnızca tek bir kampanyadan yararlanabilirler.