LpCanl─▒Veri14_02_23 copy
1080x1080

Online Hesap Açın

Anlık Borsa Verisi

Kampanya Koşulları;
- Kampanya 14 Şubat 2023 tarihinde başlar, 31.12.2023 tarihinde biter.
- Kampanya dönemi içinde İnfo Yatırım'da yeni yatırım hesabı açan ilk 50.000 yatırımcı, hesap açılış tarihini müteakip belirtilen bakiye koşulunu sağlaması durumunda belirlenen dönemler için ücretsiz veri yayını paketlerinden yararlanabilecektir.
- Yatırımcılar 31.12.2023 tarihine kadar hesaplarındaki 2.500 TL ve üzerinde fonlama tutarını korudukları sürece İnfoTrade Pro mobil işlem uygulaması Karma Düzey - 1 anlık borsa verisi için ücret ödemeyeceklerdir.
- Müşterilerin hesaplarında 2.500 Türk Lirası’ndan az nakit veya menkul kıymet kaldığı gün itibariyle Karma Düzey - 1 veri yayınları otomatik olarak kapatılacaktır.
- Kampanya sadece İnfoTrade Pro mobil işlem platformumuz için geçerli olup, diğer emir/işlem platformları bu kampanyaya dahil değildir.

Kişiye Özel Müşteri Temsilcisi ve Avantajlı Komisyon Oranları

İnfo Yatırım müşterileri kendilerine özel müşteri temsilcisi sayesinde her türlü destek ve taleplerine hızlıca çözüm bulurken, avantajlı komisyon oranlarından da yararlanmaktadır.

Ücretsiz Analiz ve Eğitimler

İnfo Yatırım müşterileri; piyasaya yön veren deneyimli analistlerin, analiz ve eğitimlerinden ücretsiz yararlanabilmektedir.